Oro kondicionierius gerai sveikatai ir jūsų patogumui

Kaip ir kiekvienais metais žiema kelininkus užklumpa netikėtai, taip ir vasara pas lietuvius ateina nepasiruošusius, tad daugelis nespėja įmontuoti tinkamos namų vėsinimo sistemos ir įsigyti oro kondicionierių. Deja, vasaros metu meistrai turi daug užsakymų, tad dažnai nespėja įrangos sumontuoti taip greitai, kaip klientas nori.

O kadangi perkaitimas pavojingas žmogaus sveikatai – užsisakykite oro kondicionierių jau dabar!

Kuris kondicionieriaus tipas yra geriausias?
Pas mus galite rasti inovatyviausius ir geriausiai klientų vertinamus oro kondicionierius, kurie pagerins Jūsų gyvenimo kokybę vasaros metu. Siūlomos net kelių tipų oro kondicionavimo sistemos, tad jeigu apie jas nusimanote gana mažai ir Jums reikalinga profesionali konsultacija – būtinai ja pasinaudokite, kadangi tai nieko nekainuoja.

Rinkoje šiuo metu patys populiariausi:

  1. Sieniniai Split tipo kondicionieriai (vidaus blokas + išorinis blokas);
  2. Multi­split (vienas išorinis blokas ir keli vidiniai (puikiai tinka, kai reikia vėdinti kelias patalpas));
  3. Mobilūs oro kondicionieriai (iš vienos vietos į kitą patogiai transportuojami);
  4. Monoblock tipo oro kondicionieriai (jie yra be išorinio bloko).

Visi puikiai supranta, kad didelė kaitra namuose gali būti pavojinga ne tik sveikatai, tačiau ir gyvybei. Deja, dėl vis dar gajaus mito, kad oro kondicionieriai yra brangūs, kai kurie žmonės net nepasidomi – kokia ta kaina. Rinkoje šiuo metu galima rasti ne tik sistemų tipais besiskiriančią įrangą, tačiau ir tokią, kuri labai varijuoja savo kaina, tad kiekvienas gali įsigyti tai, kas jam labiausiai tinka ir kas geriausiai atitinka piniginės poreikius.

Parašykite mums per Facebook!