Kriterijai, pagal kuriuos geriausia rinktis kondicionierių

Kondicionierius, jo neturintiems žmonėms dažnai asocijuojasi su prietaisu, kuris įjungiamas karštomis vasaros dienomis. Ir tai, žinoma, tiesa – viena pagrindinių kondicionieriaus funkcijų būtent ir yra vėsinimas. Tačiau jų pagalba galima ne tik atsivėsinti, tačiau ir pasišildyti šaltesniu metų laiku.

Kondicionierius yra gana sudėtingas daugiafunkcinis prietaisas ir atėjus laikui pasirinkti šį prietaisą savo namams, atsiduriate skaičių, sąvokų bei raidžių trumpinių teritorijoje. Kondicionierių įvairovė didelė, tačiau, kas svarbiausia besirenkantiems?

„Buitinių kondicionierių naudotojai didelį dėmesį teikia kondicionieriaus dizainui. Išskirtinio dizaino kondicionieriai yra brangesni. Daugumos gerai žinomų gamintojų turi atskiras, išskirtinių modelių serijas išrankiausiems naudotojams. Gamintojas taip pat svarbus – ilgaamžę patirtį turinčių gamintojų produkcija yra patikimesnė, taip pat ir servisas lankstesnis, atsarginių dalių galima gauti net pasibaigus kondicionieriaus garantiniam terminui. Taip pat reikėtų prisiminti, kad kuo įrenginys technologiškai geresnis, tuo jo elektros sąnaudos mažesnės, todėl reikėtų įvertinti ir tai, kad nusipirkus technologiškai pasenusį įrenginį po metų ar dviejų permokėsime už elektrą“.

Tipai. Kondicionieriai gali būti skirstomi pagal įvairius tipus. Dažniausi jų yra šie:

Sieninio tipo kondicionieriai. Tai dažniausiai pasirenkami kondicionieriai, teigia Darius Slušnys, UAB „Vėsu“ atstovas. Yra 3 pagrindinės priežastys, kodėl vartotojai renkasi šio tipo kondicionierius: mažesnė kaina, ekonomiškumas, funkcionalumas. „Įrangos kaina yra mažesnė nei alternatyvaus kito tipo oro kondicionieriaus. Taip pat sieninio tipo įrenginiai yra pasirenkami, nes jie yra kur kas ekonomiškesni lyginant su kito tipo oro kondicionieriais, jie suvartoja mažiau elektros energijos, turi aukštesnius naudingo veikimo koeficientus. Sieninio tipo oro kondicionieriai turi daugiau funkcijų (valdymą telefonu, jonizavimą, sensorių, kuris reaguoja į patalpoje esančius žmones, gausybę orą valančių filtrų ir kitų funkcijų), taip pat šie įrenginiai kur kas efektyviau veikia šildymo režime – jų veikimo ribos gali pasiekti iki -30*C lauko oro temperatūros“, – privalumus vardija specialistas.

Parašykite mums per Facebook!