Rekuperatoriai butui D.U.K. (svarbiausi dalykai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį)

Rekuperatorius – vienas iš reikalingiausių įrenginių kiekvienuose namuose. Daugelis galvoja, kad rekuperacinė sistema gali būti įrengiama tik nuosavuose namuose, tačiau tai netiesa. Rekuperatorius bute taip pat gali būti kuo puikiausiai įrengtas.

Dažniausiai rekuperacinė sistema butui yra įrenginėjama kartu su apdailos darbais, bet jeigu savo bute Jūs jau esate pasidarę pilną remontą – ne bėda. Galima sumontuoti įrenginį ir prie esamos buto apdailos. Tiesa, tam reikės šiokių tokių minimalių pertvarkų. Rekuperatoriai butams gali būti įrengiami pasirinkus iš plataus modelių sąrašo. Pagrindinis buto pertvarkymas būtų tas, kad reikėtų plano, kaip kuo geriau pravesti ortakius. Geri meistrai pasirūpins, kad nuo to nenukentėtų Jūsų buto lubų aukštis. Taip pat Jūs visada galite rinktis ir sieninius rekuperatorius.
Rekuperacinės sistemos butui kaina priklausys tik nuo Jūsų pasirinkto rekuperatoriaus modelio ir nuo atliktų darbų sudėtingumo lygio. Rekuperatoriaus butui kaina, žinoma, priklauso ir nuo pasirinktos įmonės. Kiekvienas meistras gali taikyti skirtingus įkainius.

Sieninis rekuperatorius butui – vienas dažniausių pasirinkimų tarp butų šeimininkų. Taip yra todėl, kad sieniniai rekuperatoriai reikalauja mažiausiai invazijos patalpose ir yra sukurti būtent butams arba kitoms mažoms patalpoms vėsinti. Biuruose taip pat tokie rekuperatoriai yra gana populiarūs.

Jeigu Jums yra sunku apsispręsti, kokius rekuperatorius galima pasirinkti bute, kad vėdinimo sistema kuo geriau atitiktų Jūsų lūkesčius – mes visada kviečiame Jus konsultuotis su šios srities profesionalais.

Parašykite mums per Facebook!