Trumpa informacija apie šilumos siurblius, kodėl verta rinktis šį šildymo būdą?

Šilumos siurbliai oras-oras tai ekologiškai ir ekonomiškai efektyvi šildymo sistema. Šilumos siurbliai naudojantys šilumos šaltinį orą pasižymi pigiausiu ir paprasčiausiu įrengimu. Įrengiant šio tipo šilumos siurblius nereikia vykdyti jokių žemės kasimo darbų. Oras-oras šilumos siurblius galima įrengti kai nėra pakankamai vietos, tai yra tankiai apgyvendintose vietose. Šilumos siurbliai oras-oras – tai geriausias sprendimas norint sumažinti energijos suvartojimą. Pagrindinės šilumos siurblio savybės: mažai suvartoja energijo, įrengimo ir eksploatavimo paprastumas,neužima daug vietos, ekologiškas šildymo sprendimas (neišskirianti CO2 į aplinką), veikia itin dideliame temperatūrų diapazone. Vasarą šilumos siurbliai dažnai naudojami oro kondicionavimui.

Šilumos siurblis oras-oras ima šilumą iš šaltesnio aplinkos oro, perduoda į vidinį šilumos siurblio bloką iš kurio surinkta šiluma yra perduodama patalpos orui. Renkanti šilumos siurblį oras-oras reikia atkreipti dėmesį į paties siurblio savybes (COP), norimo apšildyti pastato plotą, šiluminę varžą, pastato šildymo energijos poreikius.

Šilumos siurbliai oras-oras naudingumo koeficientas (COP) parodo santykį tarp gaunamos šilumos ir sunaudojamos energijos. Pavyzdžiui jeigu COP yra 4 tai reiškia, kad sunaudojus 1kWh energijos gausime 4 kWh šiluminės energijos.

Parašykite mums per Facebook!